فروش ویژه مایع ظرفشویی گیاهی مرغوب

مایع ظرفشویی گیاهی یکی از محصولات بی نظیر و پر کاربردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. این محصول برای خانم ها و کسانی که مدام در حال ظرف شستن هستند کاربردی است. یکی از مشاغل روزانه که برای هرکسی وجود دارد شستن ظرف هاست که اگر به آن توجه نشود می تواند مشکلات پوستی به وجود بیاورد. یکی از وسایلی که زیاد خریداری می شود نیز این محصول است. این مقاله همه نکات برای خرید و آشنایی با مایع ظرفشویی را به شما ارائه می دهد.

فروش ویژه مایع ظرفشویی گیاهی مرغوب

اطلاعات کلی درباره مایع ظرفشویی گیاهی

اطلاعات کلی درباره مایع ظرفشویی گیاهی خرید مایع ظرفشویی عمده بهترین روش برای شست و شوی ظروف از نظر کاهش حداکثر هزینه است. این محصول با کاربرد ها و ویژگی هایی که در خود جای داده است تحولی در صنعت شوینده ها ایجاد کرده است. این موضوع برای خانم ها و کسانی که در طول روز با این کار مشغول هستند خبر بسیار خوبی است چرا که می توانند از سلامت پوست خود اطمینان خاطر کامل داشته باشند. با پیشرفت علم در تمامی صنعت ها تغییراتی به وجود آمده است که به نفع مردم باشد و به این صورت توانسته اند نام برند خود را بر سر زبان ها بیاورند. مایع ظرفشویی گیاهی علاوه بر فوایدی که دارد کارایی و قدرت تمیز کنندگی بالایی نیز دارد.

این مایع ظرفشویی در مقایسه با شوینده های دیگر که شیمیایی هستند و می توانند باعث مشکلات و آسیب های پوستی شوند کاملا بی ضرر است و دارای بهترین فرمولاسیون طبیعی است.با این محصول می توان در حد امکان از مشکلات پوستی جلوگیری کرد. گیاهان پر سود بسیاری در این محصول به کار رفته اند.

این مایع ظرفشویی با استفاده از مواد طبیعی همچون جوش شیرین و نمک که ملایم تر از بقیه مواد شیمیایی هستند با عصاره ها و رنگ های متفاوت تولید می شود که فاقد مواد شیمیایی است و به همین دلیل هنگام استفاده از این مایع به دستکش نیازی نخواهید داشت. عرضه کنندگان این محصول با اطمینان کامل از سلامت این محصول می گویند. این محصول حساسیت زا نیست و پاک کنندگی قوی دارد. عرضه مستقیم مایع ظرفشویی به محبوبیت محصول در فروش نیز می افزاید.

مواد شست و شوی معمولا از سفید کننده، آنزیم های مخصوص شست و شو، برخی اسانس ها، روغن و برخی گیاهان مانند اکالیپتوس می باشد. در مواردی که این مواد استفاده می شوند باید توجه داشت که در ساخت آنها موادی استفاده شود که به سلامت پوست آسیب وارد نکند. تمام هدف برند های معتبر و خوب استفاده از مواد طبیعی و سلامت خریداران می باشد.

نحوه تولید مایع ظرفشویی گیاهی باکیفیت

برای تولید مایع ظرفشویی مرغوب به یک میکسر نیاز داریم تا بتوانیم تمام مواد اولیه را که آن ها نیز در بهنرین و طبیعی ترین حالت هستند به خوبی میکس کنیم. میکس این مواد تقریبا اصلی ترین مرحله است که به می تواند یک کیفیت یک محصول را افزایش یا کاهش بدهد پس به دقت نیازمند است. طبق تحقیقات انجام شده از علت های پسرفت یک مایع ظرفشویی استفاده از ابزار بی کیفیت به دلیل قیمت پایین آن بوده است.

در بعضی از کارخانه های تولید مایع ظرفشویی تولید کنندگان و عرضه کنندگان مایع ظرفشویی برای کم کردن هزینه از دستگاه های معمولی و با کیفیت پایین تر استفاده می کنند برای مثال به جای استفاده از ظرف میکس با جنس استیل از ظروف ساده و بی کیفیت تر استفاده می کنند که همین موضوع از کیفیت خوب محصول کم می کند. معمولا در کارخانه هایی که کیفیت کمتری به مشتری ها ارائه می دهند از یک ظرف با جنس معمولی و یک جسم شبیه به بیل استفاده می شود به همین سبب باید برند هایی را انتخاب کنیم که علاوه بر استفاده از وسایل خوب از مواد اولیه بهتری استفاده کنند. هر چه مواد افزودنی در یک محصول کمتر باشد کیفیت آن افزایش پیدا می کند.

مایع ظرفشویی به ترکیب خنثی شده اسید سولفونیک گفته می شود و به این معنی است که اسید سولفونیک را با ماده ای قلیایی خنثی نموده، سپس مواد افزودنی دیگری مانند رنگ، اسانس، نرم کننده پوست و غلظت دهنده اضافه کنیم مایع ظرفشویی تولید می شود. البته طبق گفته های قبلی همه این کار ها به راحتی قابل اجرا نیست و به ابزار و وسایل مخصوص نیاز دارد.

فرمول منحصر به فرد مایع ظرفشویی

فرمول منحصر به فرد مایع ظرفشویی ماده اصلی که برای ساخت مایع ظرفشویی به کار می رود آب است از دیگر مواد مهم در مایع ظرفشویی شوینده است. شوینده ها شامل هر ماده تمیز کننده به جز صابونی ها هستند. سورفاکتانت یک محلول است که قدرت پاک کننده بالایی دارد. سورفاکتانت شبیه به صابون است اما در آب محلول سخت تری است به همبن دلیل از شوینده ها به جای صابون استفاده می شود. همچنین در مایع ظرفشویی از نمک های سدیم یا پتاسیم اسید های چرب تشکیل می شود و در مواد شیمیایی تشکیل دهنده مایع ظرفشویی از روغن برزک، عصاره گل و الکل صنعتی به کار می رود.

مسلما در تولید یک محصول اجزای زیاد دیگری نیز نقش دارند. در متن زیر نام برخی از مواد به کار رفته همراه با کارایی که دارند را مشاهده می کنید:

 • مواد نگهدارنده که برای ماندگاری و فاسد نشدن یک محصول به کار می روند و به زمان استفاده از یک محصول می افزایند.
 • مواد معطر که بوی خوبی به مابع ظرفشویی می دهند و در هنگام کار بوی نا مطبوعی احساس نمی شود.
 • رنگ ها یکی از شیوه های جذابیت محصول هستند که بر اساس سلیقه خریدار انتخاب می شوند.
 • تثبیت کننده ها برای همگن نگه داشتن محصول در شرایط مختلف به کار می روند.
 • نرم کننده ها برای جلوگیری از خشکی پوست و به حداقل رساندن مصرف دستکش ظرفشویی به کار می روند.

هر یک از مواد به کار رفته هرچه طبیعی تر و از مواد اولیه مرغوب تری تولید شوند، مایع ظرفشویی سالم تری برای پوست ما هستند و قدرت پاک کنندگی بیشتری خواهند داشت. در ایران خانم ها و مشاغل بسیاری هستند که با شست و شوی ظروف و مایع های ظرفشویی سر و کار دارند استفاده از این محصول برای این اقشار جامعه بسیار مفید است.

عوامل موثر بر کیفیت مایع ظرفشویی خالص

مایع ظرفشویی نوعی از محصولات دیترجنتی است. یک مایع ظرفشویی خوب باید علاوه بر پاک کردن ظروف باعث درخشندگی ظروف نیز باشد و در شرایط آب و هوایی گرم یا سرد دو فاز نشود. این یک فرمولاسیون استاندارد برای مایع ظرفشویی با کیفیت است. برای تولید یک مایع ظرفشویی با کیفیت به وسایل و مواد با کیفیت نیاز داریم برای مثال می توانیم از یک میکسر با جنس استیل و پلی اتلین خوب استفاده کنیم تا محصول مرغوب تری به دست بیاوریم. برای تولید یک مایع ظرفشویی با کیفیت باید مواد مضر برای پوست مانند فرمالین را حذف کنیم و مواد بدون ضرر را جایگزین کنیم.

اگر در محصول استفاده از مواد افزودنی راه به حداقل برسانیم محصول بهتری خواهیم داشت. استفاده به اندازه از فرمالین مجاز است و خطری ندارد اما مصرف بیش از حد از فرمالین مضر است و پوست را مورد آسیب قرار می دهد. برخی از تولید کنندگان به دلیل قیمت کم فرمالین بی رویه استفاده می کنند و مواد بدون عوارض را جایگزین نمی کنند.

امروزه آلودگی هوا و استفاده از الکل ها برای ضد عفونی پوست دستان را حساس تر و خشک تر کرده است پس استفاده از این محصول گیاهی راهی برای درمان این مشکل است. این محصول با نرم کننده های طبیعی که در فرمولاسیون خود دارد می تواند مقدار زیادی از این مشکلات کم کند و پوست نرم تری به ما هدیه کند.

یکی از نکاتی که برای خرید یک مایع ظرفشویی با کیفیت باید به آن توجه کرد سازگاری آن با پوست دست و نبود فسفات در محصول است. بهتر است محصول انتخابی رایحه خوبی برای استفاده داشته باشد و در نهایت مایع ظرفشویی باید غلظت لازم و قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد تا مشتریان بیشتری جلب کند.

تاثیر مایع ظرفشویی گیاهی بر چربی ها

تاثیر مایع ظرفشویی گیاهی بر چربی ها مایع ظرفشویی ماده ای مولد از کف می باشد و بایدقدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد.از زبانی می توان گفت به دلیل فرمولاسیون این محصول که در آن مخلوطی از سورفاکتانت و آمفوتریک در فرمول شیمیایی مایع ظرفشوییوجود دارد چربی ها باید از روی سطوح پاک شوند. بر طبق تحقیقات انجام شده هرچه مایع غلیظ تر باشد پاک کنندگی نیز بالا می رود. افزایش حلالیت مخلوط های سورفاکتانت مدرن به آب اجازه می دهد تا قدرت پاک کنندگی بالایی پیدا کند. همین عامل چربی ها را به راحتی از روی ظروف پاک می کند و ظروف را تمیز و درخشان می کند.

در واقع این توضیح در فیزیک به این صورت است که با استفاده از مایع ظرفشویی و آب گرم نیرو هم چسبی بین ظرف و چربی را کاهش می دهیم. با این روش میتوانیم چربی به راحتی از ظرف جدا کنیم. همچنین مواد طبیعی نسبت به مواد شیمیایی تاثیر بیشتری روی چربی ها دارند و به از بین رتن چربی ها کمک بیشتری می کنند. در توضیحی ساده تر می توان گفت مایع ظرفشویی باعث شکسته شدن زنجیره چربی ها می شود و چربی ها از حالت غیر اشباح به حالت اشباح در می آیند به همین ترتیب چربی ها شسته می شوند. در برخی موارد بعضی مردم بعد از تمیزی چربی ها باری دیگر ظروف را می شویند که همین عامل می تواند مضر باشد و به هنگام غدا خوردن در دفعات بعدی باعث مشکلاتی برای بدن ما شود.

تولید کنندگان مایع ظرفشویی درجه یک

کارخانه تولید مایع ظرفشویی گیاهی یکی از بزرگ ترین واحد های تولید کننده کشور شناخته می شود. این کارخانه طرفداران بسیاری دارد و به نوعی قرهنگ جدیدی با تولید این محصول جدید به وجود آورده اند که باید خیلی بیشتر شناخته شوند. خرید این محصول به صورت عمده از بازار موجب کمتر شدن قیمت آن و سود بیشتر خریدار می شود. این کارخانه محصولات خودرا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد. این محصول باید در میان مردم جای بگیرد تا بتوانیم بپذیریم لایق بهترین ها هستیم و یاد بگیریم همه مواد طبیعی را جایگزین مواد شیمیایی کنیم.

از بهترین تولید کننده های مایع ظرفشویی می توان برند مایع ظرفشویی پریل که بسیار معروف است را نام برد. این برند در انواع سایز و انواع بسته بندی و رایحه های متفاوت در بازار وجود دارد و به صورت انلاین یا حضوری قابل خریداری است. حتی اگر از این محصول استفاده نکرده باشید نام آن را در تبلیغات زیاد شنیده اید. ساختار این مایع به صورتی است که نیاز به پوشیدن دستکش نیست چرا که در فرمولاسیون این محصول از نرم کننده های قوی استفاده شده است. این برند انواع مایع با انواع رایحه را در اختیار شما قرار می دهد. پریل از غلظت خوبی برخوردار است و نسبت به دیگر برند ها قدرت پاک کنندگی بیشتری دارد و در انواع رایحه ها نظیرمیوه های قرمز یا لیمو و حتی پرتقال در بازار به فروش می رسد.

برند های خوب و قوی یگری در ایران وجود دارند که در لیست زیر نام برخی دیگر از تولید کننده های مایع ظرفشویی را می توانید ببینید:

 1. پیروز: این برند در تولید محصولات خود از عصاره زیتون استفاده می شود.
 2. تاژ: این برند حدود ۴۰ سال سابقه کاری دارد و از فناوری های نو در تولیدات خود استفاده می کند.
 3. گلرنگ: این محصول غلظت زیادی ندارد اما در حد قابل قبول است. راحیه های این برند مانند لیمو یا سیب سبز عرضه می گیرد.
 4. خاکستر: برند خاکستر یکی از قدیمی ترین برند ها است و طرفداران زیادی دارد. اسانس های موجود در این محصول خاصیت نرم کنندگی دارند و موقع استفاده به دستکش نیاز ندارید.

قیمت باورنکردنی مایع ظرفشویی

قیمت باورنکردنی مایع ظرفشویی موضوعی که امروزه برای اکثر مردم قابل اهمیت است قیمت یک محصول است. حق هر انسان محصولی با کیفیت و قیمت مناسب است که برند هایی مانند پریل این شانس را برای مشتریان خود ایجاد کرده اند. کارکنان این کارخانه ها برای تولید یک محصول خوب و ارائه به مشتریان تلاش های زیادی می کنند. مایع ظرفشویی محصولی بسیار پرکابرد و پر مصرف است.

قیمت استثنایی مایع ظرفشویی، درواقع مبلغی است که نسبت به کیفیت محصول به صرفه است اما بسته به اندازه و کیفیت آن متغیر است چرا که در بازار فروش مایع ظرفشویی هر برند برای محصول خود قیمتی تعیین می کنند. برای خرید یک کالای با کیفیت و قیمت مناسب باید به فروشنده معتبر مایع ظرفشویی به صورت انلاین یا حضوری مراجعه کرد.


می توان لیست قیمت را بر اساس ویژگی های زیر طبقه بندی کرد:

 1. میزان کیفیت و قدرت پاک کنندگی که مایع ظرفشویی دارد
 2. وزن محصول و نوع بسته بندی محصول
 3. نوع خرید و فروش مایع ظرفشویی
 4. رایحه به کار رفته در این مایع ظرفشویی
 5. نوع فرمولاسیون مایع ظرفشویی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *