معتبر ترین تولید کننده پودر دستی در ایران

شرکت پاکسان معتبرترین تولید کننده پودر دستی در ایران می باشد. این کارخانجات تولید کننده مواد شوینده، در شهرهای مختلف ایران از جمله: مشهد، اصفهان و تبریز و … فعالیت می کنند.

معتبر ترین تولید کننده پودر دستی در ایران

معتبر ترین تولید کنندگان پودر دستی در کشور

لیست هفت شرکت معتبر تولید کننده پودر لباسشویی در ایران به قرار زیر است:

  1.  شرکت هنکل وش: تولیدکننده پودر لباسشویی پرسیل
  2.  شرکت پاکسان:  تولیدکننده پودر لباسشویی سپید، ارکید، برف، پوش
  3.  شرکت کندر: تولیدکننده پودر لباسشویی با برند آبان، آ ب ث، پونل و بانو
  4. شرکت پارس بین الملل: تولیدکننده پودر لباسشویی هوم کر
  5.  شرکت پاکنام: تولیدکننده پودر لباسشویی تاپ، یکتا، بامداد، آرن
  6.  شرکت تولی پرس: تولیدکننده پودر لباسشویی شوما، دریا
  7.   شرکت پاکشو: تولیدکننده پودر لباسشویی سافتلن، گلرنگ، اوه، لمیس

معتبر ترین تولید کنندگان پودر دستی در کشور

بازار بزرگ فروش پودر دستی در تهران

پودر دستی از مواد ضروری بهداشتی می‌باشد که فروشندگان عمده در ایران این محصول را به صورت اینترنتی و حضوری در بازار تهران عرضه می دارند. مصرف‌کنندگان می‌توانند از برندهای مختلف با توجه به کیفیت و قیمت آن استفاده نمایند.

بعضی از این پودرهای دستی شامل دانه های رنگی می باشند که اثر لکه بری و تمیز کنندگی بهتری دارند. از این رو، قیمت بالاتری دارند ولی برخی دیگر که ساده هستند، قیمت پایین‌تری دارند.

پودرهای شوینده دستی دارای انواع مختلفی می‌باشند که هر کدام در بازار قیمت های متفاوتی دارند. قیمت این محصول بر اساس نوع بسته بندی، وزن بسته ها و کیفیت کالا متفاوت می‌باشد. به طور مثال؛ قیمت پودر دستی یکتا با قیمت پودر دستی دریا، قیمت پودر دستی کف با پودر دستی ارکید تفاوت دارد. علت این تفاوت قیمت ها جدا از بسته بندی هر برند، به کیفیت محصولات نیز بستگی دارد.

بازار بزرگ فروش پودر دستی در تهران

عرضه مستقیم پودر دستی در کشور

تمامی خریداران تمایل دارند کالاهای مورد نیاز خود را بی واسطه و به صورت مستقیم، از کارخانه های تولید‌کننده تهیه نمایند. به این ترتیب علاوه بر اطمینان از اصالت و کیفیت کالا‌‌‌‌‌‌، می‌توانند محصول را با قیمت پایین‌تری نسبت به بازار تهیه کنند. همچنین خرید خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایند. لازم به ذکر است شرکت تندیس پودر لباسشویی دستی فله ای را در سراسر ایران بدون هیچ واسطه ای ارائه می‌دهد.

عرضه مستقیم پودر دستی در کشور

تفاوت پودر دستی با پودر ماشینی در چیست؟

پودر دستی و پودر ماشینی در ترکیبات خود، با هم متفاوت هستند به این ترتیب زمان لازم برای حل شدن این پودر ها در آب با هم فرق دارد. پودر ماشینی خیلی سریع در آب حل می‌شود اما پودرهای دستی مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه زمان لازم دارد تا کاملا در آب حال شود و لکه های لباس را از بین ببرد. از این رو اگر در ماشین لباسشویی از پودر دستی استفاده شود قبل از اینکه پودر کاملا در آب حل شود، زمان شستشوی لباسشویی به پایان می‌رسد و لباسها به اندازه کافی تمیز نمی‌شود.

لازم به ذکر است که پودر دستی بیشتر از پودر ماشینی کف می‌کند و هنگام استفاده در ماشین، این کف ها از مخزن شستشوی ماشین خارج می‌شوند. به این ترتیب به قسمتهای دیگر مثل سیستم الکتریکی و الکترونیکی دستگاه صدمه وارد می‌نماید. حال آنکه پودر ماشینی دارای کف کنترل شده است که باعث محافظت از ماشین می‌شود و مانع از خوردگی اجزای دستگاه می‌شود.

پودر دستی با پوست دست سازگار است از این رو به آن آسیب نمی‌رساند. بنابراین اگر از پودر ماشینی به جای پودر دستی برای شستشو با دست استفاده شود، ترکیبات متفاوت این پودرها سبب سوزش، خارش و ایجاد حساسیت در پوست دست ها می‌گردد. همچنین اگر کف حاصل از پودر ماشینی به صورت فرد، خصوصا چشم ها پاشیده شود، ممکن است به آنها آسیب بزند. بدین رو توصیه می‌شود هنگام شستشو با دست، حتی با دستکش نیز از پودرهای ماشینی استفاده نشود.

یکی دیگر از تفاوت های این پودرها، قدرت پاک کنندگی آن ها می‌باشد. پودر ماشینی به دلیل داشتن آنزیمهای مختلف مانند بلیچ دارای قدرت تمیز کنندگی بسیار بالایی است و لکه های مختلف را به راحتی برطرف می کند. از طرفی مانع نشستن مجدد چرک بر روی لباس نیز می‌شود.

هنگام استفاده از پودر ماشینی باید به نوع، رنگ پارچه، الیاف آن، میزان کثیفی و لکه های موجود بر روی لباس توجه کرد و پودر مناسب با آن ها را انتخاب نمود. همچنین باید توجه داشت که همین پودر ماشینی، مناسب لباسهای پشمی و ابریشمی نیست زیرا به تدریج باعث آسیب رساندن به بافت پارچه می‌شود. در ضمن سبب باز شدن الیاف پشمی و ابریشمی از هم می‌شود. از این رو، پودر دستی برای شستن این نوع لباس ها به کار می‌رود.

لازم به ذکر است لباس های زیر به دلیل انتشار میکروب در محفظه لباسشویی، انتقال و سرایت میکروب های دیگر لباس ها به آنها، نباید با ماشین و پودر ماشینی شسته شوند. بدین جهت در این مورد نیز، پودر دستی گزینه مناسبی برای شستن می‌باشد.

تفاوت پودر دستی با پودر ماشینی در چیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *