سایت خرید پودر رختشویی ۱۰ کیلویی

همواره خرید پودر رختشویی ۱۰ کیلویی پایین تر از قیمت بازار در سایت و مراکز آنلاین امکان پذیر است. بسته های ۱۰ کیلویی امکان استفاده از پودر رختشویی در مکان های مختلف را نیز فراهم آورده است.

خرید پودر رختشویی ۱۰ کیلویی، به راحتی امکانپذیر است اما نکته مهم، خرید با قیمت رقابتی و مقرون به صرفه می‌باشد. همانطور که می‌دانید بسیاری از شرکت ها به صورت اختصاصی اقدام به تولید پودر های رختشویی فله در بسته بندی های بزرگ می‌نمایند. هدف از تولید این نوع پودرها، امکان صادرات آسان، استفاده جهت مصارف عمومی و صنعتی و خرید با قیمت مناسب است. از سوی دیگر برخی از خانواده ها به دنبال برند های معتبر انواع پودر رختشویی ۱۰ کیلویی و دیگر نمونه های فله هستند.

به نظر شما بهترین راهکار برای خرید ارزان این نوع پودرهای پرمصرف چه روشی خواهد بود؟

ما در این مقاله شما را با نکات حائز اهمیتی برای خرید پودر رخشویی آشنا می‌کنیم  به این منظور تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

سایت خرید پودر رختشویی 10 کیلویی

نمایندگی پخش پودر رختشویی فله

امروزه محصولات تولید شده در شرکت های تولید مواد شوینده از طریق نمایندگان پخش به بازار عرضه می‌شود. بنابراین باید خاطر نشان کرد که یکی از بهترین روش های خرید ارزان و عمده پودر رختشویی، مراجعه به نمایندگی ها است.

از دیگر روش های خرید این محصولات با قیمت های رقابتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• مراجعه به دفاتر فروش مرکزی
• خرید از واسطه های بازار
• ارتباط با تامین کنندگان
• خرید از طریق سایت ها آنلاین
• خرید عمده از درب کارخانه
• مراجعه به فروشگاه های عرضه کننده

توجه کنید که هر کدام از روش های ذکر شده، مزایا و معایبی را به همراه دارد که قبل از خرید باید آنها را مد نظر قرار داد. امروزه به واسطه گسترش سایت های اینترنتی، خرید و فروش آنلاین مواد شوینده نیز رونق یافته است. دسترسی به انواع برندهای پودر، خرید در طول شبانه روز و ارتباط مستقیم با نمایندگان فروش از مزایای این روش به شمار می‌روند.

البته قیمت خرید عمده در سایت های آنلاین به مراتب ارزان تر از روش های دیگر محسوب می‌شود. با این حال انتخاب مراکز عرضه آنلاین معتبر و سایت های اینترنتی اهمیت ویژه ای دارند که باید به آن توجه شود.

شرکت های بسیاری در زمینه تولید پودر رختشویی و لباسشویی فعالیت دارند. با این حال تعداد معدودی از این شرکت ها در زمینه تولید و عرضه انواع پودر با بسته بندی ۱۰ کیلویی فعالیت دارند. برندهایی مانند مروارید، پرسیل، تندیس، هوم کر، شونیز، آریل و پورکس نمونه های باکیفیت موجود در بازار شوینده ها محسوب می‌شوند. قیمت این محصولات با توجه به برند و کیفیت شستشوی آنها تقریباً متفاوت است. البته با خرید از نمایندگی های فروش می‌توانید از مزایای کاهش قیمت نیز بهره‌مند شوید.

شما همچنین می‌توانید برای خرید محصولات وارد سایت شوید و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

نمایندگی پخش پودر رختشویی فله

آیا می دانید پودر رختشویی چیست؟

در گذشته برای تمیز کردن و شستشوی الیاف پارچه ای، ظروف و غیره از خاکستر و یا گوگرد استفاده می‌شد. امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و شیمی، با ترکیب چند ماده شیمیایی پودر های بسیار قوی و با قدرت پاک کنندگی بالا بدست می‌آید که قابل مقایسه با پاک کننده های قدیمی نمی‌باشند.

شاید هنوز افرادی هستند که از خود بپرسند پودر رختشویی چیست؟

پودر رختشویی یک نوع مواد شوینده یا پاک کننده شیمیایی است که برای شستشوی البسه، پرده ها و ملافه ها از آن استفاده می‌شود. آنزیم هایی که در فرایند تولید این محصول بکار می‌روند، باعث سرعت پاک کنندگی آن می‌شوند. به این ترتیب این آنزیم ها در لکه ها و چربی های الیاف نفوذ می‌کنند و باعث از بین رفتن هرجه سریعتر آلودگی ها از روی آنها می‌شوند.

نکته مهم و حائز اهمیت دیگری که در استفاده از پودر های لباسشویی وجود دارد، نوع بسته بندی آن است. معمولا پودر های رختشویی فله‌ای به علت نداشتن بسته بندی پلاستیکی و  داشتن کیسه های قابل تعویض، آسیب کمتری به محیط زیست می‌رسانند. متاسفانه شوینده های مایع در قوطی های پلاستیکی بسته بندی می‌شوند. از این رو هر قطعه پلاستیک بازیافتی یک تهدید زیست محیطی بالقوه محسوب می شود. فرآیند ذوب شدن و بازیافت پلاستیک، بخار VOC یا ترکیبات آلی فرار تولید می‌کند که می‌تواند به زندگی گیاهان و حیوانات آسیب برساند.

آیا می دانید پودر رختشویی چیست؟

مواد اولیه پودر رختشویی

پودر های لباسشویی نیز مانند دیگر مواد شیمیایی ترکیب و فرمول مختص به خود را دارند. هر کدام از ترکیبات و اجزای آن وظیفه خاصی را برعهده دارند. به طور کلی این اجزا و ترکیبات با ترکیب با یکدیگر بر روی الیاف لباس تاثیر گذاشته، در لکه ها و آلودگی ها نفوذ می‌کنند سپس آنها را از بین می‌برند. در ادامه به چند مورد از مهم ترین و اساسی ترین مواد اولیه پودر رختشویی اشاره خواهیم کرد.

سورفاکتانت : از مهم ترین مواد اولیه و اجزای تشکیل دهنده پودر های رختشویی سورفاکتانت ها هستند که خاصیت پاک کنندگی دارند معمولا در اغلب مواد شوینده دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرند. در پودرهای رختشویی از چندین سورفاکتانت استفاده می‌شود سورفاکتانت اثر گذاری مستقیم بر روی لکه های ناشی از چربی روی الیاف دارند.

سفیدکننده ها : وظیفه سفیدکنندگی دارند. لکه های آلی را به سرعت از بین می برند. پودر های لباسشویی بر خلاف تصور برای سفیدکنندگی حاوی وایتکس هیپوکلریت سدیم نیستند. سفیدکننده‌های لباسشویی به‌طور معمول حاوی ترکیبات هیدروژن پراکسید مانند سدیم پربورات و سدیم پرکربنات هستند. این ترکیبات در حالت جامد غیرفعال هستند اما با قرار گرفتن در معرض آب، هیدروژن پراکسید آزاد می‌کنند. در گذشته هیدروژن پراکسید به عنوان سفیدکننده در دمای زیر ۶۰ درجه سلسیوس به اندازه کافی فعال نبود و همین موضوع باعث می‌شد البسه و الیاف با آب گرم شسته شوند که این امر سبب آسیب دیدن بافت پارچه می‌شد.

پیشرفت و توسعه علم بر این فرآورده شیمیایی نیز بی اثر نبود و به مرور زمان این سفیدکننده ها به گونه ای تولید شدند که در شستشو با دمای پایین نیز کارآیی لازم را پیدا کردند. از این رو این ترکیبات مانند تترا استیل اتیلن دی آمین با هیدروژن پراکسید واکنش می‌دهند و پراستیک اسید تولید می‌کنند که باعث سفیدی بیشتر نسبت به سفید کننده های قدیمی می‌شود.

آنزیم ها : وظیفه آنزیم ها این است که لکه های مقاوم پروتئین مانند شیر و زرده تخم مرغ ، چربی هایی مانند شکلات و روغن، سبزیجات ، میوه ها و نشاسته هایی مانند آرد را از بین می‌برد.

کربنات سدیم : یون های سختی آب را به صورت ترکیبی از محلول شستشو حذف می‌کند در نتیجه به عنوان نرم کننده آب در ساخت پودرهای رختشویی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از دیگر موارد استفاده از سدیم کربنات خنثی سازی اسیدهای ایجاد شده بر روی قطعات ماشین لباسشویی می‌باشد.

افزودنی های دیگری که به پودر رختشویی اضافه می‌شود شامل نرم کننده ها و عطرهای مختلف که باعث نرم شدن و معطر شدن پارچه ها و لباس ها می‌گردد. انواع سدیم سولفات، صابون و چندین مواد شیمیایی دیگر از ترکیبات اصلی این محصول محسوب می‌شوند.

همه چیز درباره خط تولید پودر رختشویی سبک

برای تولید هر محصول با کیفیت و عالی در ابتدا باید بستر تولید آن را فراهم نمود. مرحله اول تامین به روز‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیاست. مرحله دوم تهیه مواد اولیه مرغوب و سپس نیروهایی کارآمد و متخصص که با ترکیب این سه اصل اساسی می‌توان مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین محصول را تولید و به بازار عرضه کرد.

از آنجا که فرایند تولید هر محصولی با محصول دیگر متفاوت است. طرح توجیهی تولید محصولات، یکی از اولین اقدامات قبل از تولید است . در کارخانه های تولید پودر رختشویی مواد اولیه را در داخل دیگ بزرگی می‌ریزند سپس مخلوط می‌کنند تا به صورت دوغاب درآید. این دیگ ها باید ضخامت لازم را داشته باشند ضمن اینکه از جنس تمام استیل باشد تا در اثر تماس مداوم با مواد، خورده نشوند. البته این کار نیاز به نظر کارشناسان تولید در زمینه پودر های رختشویی را دارد. در نهایت دستگاه های نیمه اتوماتیک کیسه های ۱۰ یا ۲۰ کیلویی را پر می‌کنند و بعد از تایید ناظران، این پودرها راهی بازار مصرف می‌شوند.

متاسفانه افراد زیادی به خاطر اینکه فکر می‌کنند تولید پودرهای رختشویی نیاز به تخصص خاصی ندارد و فرمولاسیون آن بسیار پیش پا افتاده و آسان است اقدام به تولید آن نموده‌اند. لازم به ذکر است این کار علاوه بر این که محصول با کیفیت را بوجود نمی آورد، آسیب های بسیار زیادی به تولیدکننده وارد می‌کند. به این جهت جدا باید از این کار خودداری نمود زیرا همانطور ک گفته شد هر فعالیت تولیدی نیاز به تخصص، مواد اولیه و تجهیزات مناسب دارد.

همه چیز درباره خط تولید پودر رختشویی سبک

بهترین انواع پودر رختشویی تولید ایران

بهترین پودر رختشویی در ایران پودر هایی است که در تمام نقاط کشور به وفور در دسترس مصرف‌کنندگان است. این محصولات علاوه بر قدرت لکه بری بسیار بالا به پارچه ها و لباس ها نیز آسیب نمی‌زنند و با قیمت مناسب به سهولت قابل تهیه می‌باشند. باید به این نکته توجه کرد که اصلی ترین تبلیغ برای هر محصولی کیفیت آن است زیرا اگر مصرف‌کنندگان از محصولی راضی باشند آن را به یکدیگر پیشنهاد می‌کنند و به همین صورت دامنه مصرف‌کنندگان این محصول گسترش می یابد.

بنابر این هر چقدر تولیدکننده برای بهبود کیفیت یک محصول هزینه کند، اول به نفع خود تولیدکننده است. در نتیجه احترام به مصرف کننده می‌باشد. برای همین تولیدکنندگان این محصول تمام تلاش خود را برای بالا بردن کیفیت آن بکار برده‌اند و به رضایتمندی مشتریان خود توجه می‌کنند.

در گذشته پودر هایی در ایران تولید شده است که مشتریان به خوبی آن ها را به خاطر دارند. پودر هایی با برند برف ، دریا ، تاید و… اما همه این پودر ها دستی بودند. از آنجا که در گذشته افراد کمی قادر به تهیه ماشین لباسشویی بودند تولید انواع پودر لباسشویی ماشینی آن نیز بسیار محدود بود.

اما امروزه با توجه به این که بیشتر مردم در منزل خود ماشین لباسشویی دارند بیشتر از پودر های ماشین استفاده می‌کنند که قدرت پاک کننده بیشتر و کف کمتری دارد. همچنین دارای آنزیم های قوی‌تری نیز می‌باشد.

با توجه به میزان تقاضا در بازار برای پودر های ماشینی کارخانه های زیادی در ایران اقدام به تولید پودر رختشویی با کیفیت بسیار بالا و قدرت پاک کنندگی عالی نموده‌اند. علاوه بر جلب رضایت مشتریان داخلی، مشتریانی هم در خارج از کشور بخصوص کشورهای همسایه دارند که با صادرات محصول خود باعث ارز آوری و رشد و توسعه اقتصادی گردیده‌اند.

پودر رختشویی چند کیلویی بخریم؟

اگر در یک خانواده پر جمعیت هستید یا برای مصرف در محل کار خود دائم در حال خرید پودر با بسته بندی های کوچک هستید باید به شما پودر رختشویی فله ای را معرفی کنیم. به این خاطر که از نظر قیمتی فوق العاده به صرفه تر از بسته بندی های کوچک محسوب می‌شود. همچنین با خرید این نوع بسته بندی مجبور نیستید وقت بیشتری را صرف خرید کنید. همان طور که می دانید اگر این محصول در معرض حرارت و رطوبت قرار نگیرد تا دو سال قابل نگهداری است. بنابراین می‌توان به صورت بیست کیلویی و حتی ۳۰ کیلویی هم خریداری کرد و اطمینان داشت که در اثر گذشت زمان از میزان کیفیت آن کاسته نمی‌شود.

بهتر است برای خرید پودر رختشویی به نکاتی اعم از میزان مصرف و تعداد جمعیت خانواده، میزان استفاده در محل کار (اگر برای محیط های صنعتی و تولیدی استفاده می‌کنیم) توجه کنیم و همچنین از مناسب بودن مکان نگهداری آن مطمئن شویم تا در اثر گذر زمان و یا مکان نا مناسب از بین نرود و دچار ضرر و زیان نشویم.

بسته های ۱۰ کیلویی می‌تواند برای مصرف شش ماه تا یک سال یک خانواده چهار نفره مناسب باشند. با توجه به کوچک بودن فضای خانه های امروزی شاید مناسب نباشد که حجم بالای ده تا بیست کیلویی را در انباری نگه داری کنید.

پیشنهاد می‌کنیم خانواده ها موادی را که قابلیت ماندگاری بیشتری دارند به صورت کلی خریداری کنند. با توجه به نوسانات قیمت در بازار از لحاظ اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. نکته حائز اهمیت دیگری که وجود دارد برای جلوگیری از آسیب های احتمالی حتما جای مناسبی را برای نگهداری از آن در نظر بگیرید.

پودر رختشویی چند کیلویی بخریم؟

مزیت سفارش پودر رختشویی ۱۰ کیلویی

سفارش پودر رختشویی ۱۰ کیلویی برای افرادی که وقت زیادی برای خرید ندارند و هچنین اشخاصی که از مراکز خرید معتبر دور هستند یا برای باغ و ویلا ی خارج از شهر بسیار مناسب و مفید است. چرا که پودر رختشویی را می توان تا یک سال نگهداشت بدون اینکه از کیفیت آن کاسته شود و یا آسیبی به آن برسد.

اگر دور از رطوبت و حرارت قرار بگیرد می توان مصرف یک سال خود را به یک باره خریداری کرد. از طرفی به دلیل اینکه با خرید بسته های ۱۰ کیلویی قیمت آن به شدت کاهش می باید و از نظر اقتصادی بسیار با صرفه تر است همچنین می توانید چند خانواده با هم یک بسته ۱۰ کیلویی خرید کنید و بین هم تقسیم کنید.

کارخانه های تولید این محصول معمولا سایت هایی را برای فروش آنلاین طراحی کرده‌اند تا مصرف‌کنندگان بتوانند به صورت مستقیم و بدون واسطه محصول مورد نظر خود را در کمترین زمان و به آسان ترین روش خریداری نمایند. آنها حتی مراحل تولید و تنوع محصول خود را هم در سایت اطلاع رسانی می‌کنند. مشتریان می‌توانند تنها با یک پیام یا تماس با شماره هایی که در سایت ارائه داده شده است پودر رختشویی مورد نظر خود را با منصفانه ترین قیمت خریداری کنند.

افرادی که به اینترنت دسترسی ندارند نیز می‌توانند با تماس تلفنی سفارش خود را انجام دهند و با گذاشتن آدرس، محصول خود را در جلوی درب منزل تحویل بگیرند.

فروش پودر رختشویی فله با قیمت منصفانه

ما در فروش پودر رختشویی بسته بندی شده و فله رضایت مشتریان خود را در اولویت قرار می‌دهیم و همچنین حفظ کیفیت در تولید برای ما بسیار حائز اهمیت است. از آنجا که فروش فله‌ای هزینه های بسته بندی را ندارد مسلما از قیمت تمام شده آن کاسته می‌شود و با قیمت پایین تری به مشتریان عرضه می‌شود. به نوعی قیمت منصفانه تری خواهد داشت.

امروزه علاوه بر تامین بخش قابل توجهی از نیازهای داخلی و رضایت مشتریان، با جدیت تمام صادرات این محصول را نیز دنبال می‌کنیم. از این رو به دنبال ارتقاء جایگاه خود چه در سطح منطقه و چه در سطح جهان هستیم. همچنین سعی داریم از اعتبار و نام محصولات ایرانی در خارج از مرزها دفاع کنیم. محصولات ایرانی می‌توانند مشتریان خود را در کشورهای مختلف پیدا کنند و باعث ارز آوری فراوان باشند. کشور های همسایه ایران همواره از مشتریان دائمی محصولات ما بوده‌اند.

به دلیل وجود محصولات بی کیفیت در بازار توصیه ما به شما این است که این محصول را از افراد و یا مراکز معتبر یا سایت رسمی کارخانه تهیه کنید تا دچار خسارت، ضرر و زیان از نا آگاهی خود نشوید. شما می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و کلیه اطلاعات مورد نیاز خود برای انتخاب محصول مناسب از همکاران ما سوال نمایید. همچنبن همکاران ما موظف هستند کلیه اطلاعات و تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند تا میزان آگاهی شما از محصول افزایش یابد و بتوانید یک انتخاب دقیق و درست داشته باشید.

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در تهیه و تولید این محصولات تمامی ضوابط و استانداردها رعایت شود. به این ترتیب جای هیچگونه نگرانی از جهت کیفیت و اصالت این محصول وجود ندارد. این محصول باتوجه به وزن مناسب، کیفیت عالی و قیمت فوق العاده ای که دارد، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

فروش پودر رختشویی فله با قیمت منصفانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *